Науково - методична проблема області:

«Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості»

Науково - методична проблема школи:

«Запровадження особистісно зорієнтованого навчання в навчально-виховний процес»

МЕТОДИЧНА РАДА ШКОЛИ

Створюється для загального керівництва шкільним методичним об’єднанням, визначення основних напрямків роботи з педагогічними кадрами, вивчення і впровадження у навчально-виховний процес сучасних досягнень психолого-педагогічної науки, кращого досвіду, прогресивних інновацій.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

НА 2014-2015н.р.

·         Теоретичне осмислення та обґрунтування проблеми.

·         Формування позитивних мотивів засвоєння педагогічним колективом особистісно-зорієнтованих технологій навчання та виховання.

·         Діагностування рівня знань педкадрів з проблем «Становлення професіоналізму вчителів шляхом формування креативно-індивідуального стилю педагогічної діяльності».

·         Анкетування учнів, поповнення " банку інформації"

·         Планування роботи над проблемою,  визначення пріоритетних напрямків діяльності педагогічного колективу

·         Організація роботи психолого-педагогічного семінару

·         Вивчення та аналіз стану навчально-виховної роботи, якісного складу педагогічних працівників і на цій основі визначення основних напрямків методичної роботи з ними.

·         Розгляд і обговорення навчального плану, програм дисциплін державного та шкільного компонентів.

·         Аналіз підсумків шкільних предметних олімпіад, конкурсів, оглядів, змагань та участі команди школи у районних заходах

·         Вивчення і пропаганда досвіду роботи кращих учителів школи.

·          Вироблення рекомендацій щодо змісту самоосвітньої роботи педагогів школи.

СКЛАД РАДИ

Голова методичної ради

В.Г. Юношев – директор школи

Члени методичної ради

І.О. Селянська –

заступник директора з НВР,  відповідальна за вивчення і аналіз стану навчально-виховного та навчально-методичного процесів

А. С. Саєнко –

педагог-організатор, відповідальна за організацію учнівського самоврядування та реалізацію системи виховної роботи.

О.В. Золотовська –

керівник методичного об’єднання  вчителів суспільно-гуманітарного циклу, відповідальна втілення в навчально-виховний процес інноваційних технологій.

Н.В. Гилюн –

керівник методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, відповідальна за вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду у практику роботи вчителів.

Г.І. Глущенко –

керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи, відповідальна за підвищення кваліфікації вчителів, проходження курсової підготовки.

Т. М. Максимова –

керівник методичного об’єднання класних керівників, відповідальна за проведення семінарів-практикумів.