Новини

14 жовтня українці святкували велике свято – Покрову Пресвятої Богородиці. Вона здавна вважалась покровителькою козаків, наші діди звертались до неї за підтримкою і допомогою. І зараз ми, мешканці козацького краю і нащадки козацького роду не можемо залишити такий день без уваги.

В Старокодацькій школі на честь Покрови Пресвятої Богородиці пройшов культурно-спортивний захід «Козацькому роду нема переводу». На урочистій лінійці в присутності адміністрації і класних керівників педагог-організатор Антоніна Сергіївна розповіла учням історію цього великого національного свята. Учасники музичного колективу місцевого СБК  «Соняшник» порадували всіх яскравими козацькими піснями «Хай живе вільна Україна», «Гей, там на горі Січ іде», «Козацькому роду нема переводу».  Учні завзято підспівували.

Друга частина свята пройшла на шкільному стадіоні. Вчитель фізичного виховання Дмитро Сергійович провів спортивні змагання і естафети серед учнів основної школи. Всі діти проявили неабияку активність і показали непоганий результат.

3 жовтня Старокодацька школа згуртовано відсвяткувала День працівників освіти. Вчителів привітали заступник директора школи, Ірина Олександрівна, депутат Новоолександрівської сільради, Андрій Федорович. А учні школи підготували яскравий концерт. Всі діти, навіть найменші, привітали вчителів,  порадували піснями, віршами і акторською грою.

У рамках відзначення Міжнародного дня миру 22 вересня 2014 року в Старокодацькій НСЗШ було проведено шкільну виставку дитячих малюнків «Ми за спокій і мир в Україні» і шкільну лінійку, на якій всі діти і дорослі висловили своє побажання миру нашій країні і її мешканцям, учні читали вірші, говорили про те, як досягти миру і згадували слова Блаженної матері Терези.

Коли людина приходить до успіху, навколо неї збираються ті, хто називає себе другом, але не є ним . Не бійтеся цього, будьте успішними!

Люди часто нерозумні, нелогічні і егоїстичні. Незважаючи на це - прощайте їх!

Те, що ви будували багато років, хтось може зруйнувати за ніч. Незважаючи на це - будуйте!

Те хороше, що ви зробили сьогодні, люди часто забувають завтра. Незважаючи на це - творіть добро!

Ми не можемо робити великих справ, лише малі робимо з великою любов'ю. Я вірю в малі справи, саме в них наша сила.

Спочатку добро лише іскорка, яка пізніше розгорається в полум'я. Зло, навпаки, спочатку бушує полум'ям, а потім стає слабкою іскрою.

Шановні батькі!

В КЗ Старокодацька НСЗШ відкрито підготовчий клас для майбутніх першокласників. Заняття проходять у приміщенні початкової школи кожної суботи з 10.00 до 12.00. Заняття проводить Максимова Тетяна Миколаївна. Вся додаткова інформація у розділі нашого сайту «Інформація для батьків»