Вступ до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Напевно з хвилюванням ви чекаєте 1 вересня, того дня, коли ваша дитина стане школярем. Вас цікавить яка тепер школа, що вона може запропонувати вашим дітям.

Ми хочемо познайомити вас з роботою Старокодацької неповної середньої школи. Навчання проводиться українською мовою.

Наша школа розташована на мальовничому березі Дніпра в історичній місцевості. Вона побудована у 1903 році. В школі є 2 корпуси: початкова школа та старша школа. Влітку 2010 року в школі зроблено капітальний ремонт, відремонтовано дах, в класах початкової ланки зроблено сучасний ремонт. У школі є компютерний клас із сучасними компютерами, з другого класу діти вивчають основи інформатики.

В Старокодацькій школі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які знайдуть підхід саме до Вашої дитини і зроблять все можливе для її подальшого розвитку.