Наші досягнення

Учні школи приймають участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. Займають призові місця на районних олімпіадах:

2008-2009 н.р

учні 8 класу: Христян Оксана - ІІ місце з біології, Дієр Алла - ІІІ місце з фізики;

2009-2010 н.р.

учениця 9 класу Глущенко Катерина  - ІІ місце з правознавства та ІV з фізики;

учениця 9 класу  Бойко Ольга - ІІІ місце з української мови;

2010-2011 н.р.

учениця 8 класу Сігіда Олена - ІІІ місце з англійської мови;

2011-2012 н.р.

учениця 9 класу Сігіда Олена -  ІІ місце з англійської мови.

Учні школи у 2010-2011 н.р. прийняли активну участь у математичному конкурсі "Кенгуру".  Троє учнів отримали сертифікат з відзнакою.

У 2011 році Петров Максим, учень 3 класу, інвалід дитинства, зайняв І місце на Міжнародному фестивалі дітей та молоді з проблемами здоров’я «Восток – Схід – West», отримав Гранд-Прі – путівку до санаторія в м. Євпаторія.

Бандур Данило, учень 4 класу, учасник народного колективу «Цвітень», зайняв І місце на Міжнародному дитячому фестивалі народного танцю в м. Бодрум (Турція).

Випускники школи продовжують навчання: близько 20%  - у школах міста Дніпропетровська (10-11 класи), 60-70% - у технікумах, 10% - у ПТУ. Після закінчення технікумів переважна більшість випускників продовжує навчання у ВНЗ.

Багато учнів відвідують школу бойових мистецтв"Спас-штурм", приймають участь у спортивних змаганнях і отримують призові місця.

Вчителі Старокодацької школи співають в складі народного ансамблю "Кодачанка", виступають у конкурсах, приймають участь у святкових заходах. Учні початкових класів, наслідуючи вчителів, співають  з ансамблем на козацьких святах.