Управління

Принцип державотворення.

Діяльність спрямовується на утвердження і розвиток державності України

Принцип науковості.

Передбачає врахування під час організації навчально-виховного процесу досягнень педагогіки, психології, методик викладання навчальних предметів, фізіології, гігієни та інших наук, які дають змогу здійснювати цей процес на наукових засадах.

Принцип демократизації.

Полягає в тому, що при вирішенні проблем діяльності закладу освіти керівник має зважати на думку членів педагогічного колективу, батьківської громадськості та учнівського колективу, систематично звітувати про свою роботу перед колективом працівників школи.

Принцип гуманізації.

Потребує налагодження гуманних стосунків у ланках взаємовідносин:

·       дирекція – учителі, учні, батьки;

·       учителі – учні, батьки;

·       учителі – учителі;

·       учні – учні;

·       учнівське самоврядування – рядові вихованці;

·       батьки – діти, передбачає формування гуманної особистості гуманними засобами.

Принцип цілеспрямованості.

Передбачає постановку перед педагогічним і учнівським колективами близької, середньої і далекої перспектив, розв’язання конкретних завдань для їх досягнення